Временният старши треньор на Барселона Жорди Роура се яви на пресконференцията след ремито 1:1 срещу ПСЖ в реванша от четвъртфиналите в Шампионската лига. Каталунците се класираха за полуфиналите след 2:2 във френската столица.

”Класирането за пореден полуфинал в турнира е голямо постижение. Ние знаехме, че Меси ще може да играе само няколко минути, ако резултатът не е в наша полза. Иначе нямаше да рискувам усложнение на контузията му. Лео влезе и ние изравнихме. След това Меси не правеше никакви рисковани движения, заяви Роура. – Следващият съперник? Той не ме интересува. При всички случаи ще ни бъде тежко. На този етап няма лесни съперници в Шампионската лига. Момчетата действаха много активно и агресивно. Нито за миг не загубиха концентрация.”