Манчестър Сити се добра до трудна победа с 2:1 срещу втородивизионния Шефилд Уензди в среща от ФА къп на "Етихад". На мача като зрител бе и юношата на "Левски" Божидар Краев, който ще премине проби в английския гранд през следващата седмица.

Десетият в Чемпиъншип шокира "гражданите" с ранен гол, повеждайки в 14-ата минута с попадението на Атде Нухиу.

След час игра Мануел Пелегрини подсили редиците си със Самир Насри и Давид Силва, заменили Стеван Йоветич и Франк Лампард. , а промяната даде резултат само шест минути по-късно, когато се разписа Джеймс Милнър, направил си хубав подарък за 29-ия рожден ден.

Рожденикът стана абсолютен герой в даденото от рефера продължение, когато вкара за 2:1 и прати тима си в следващата фаза на надпреварата.