Бордо и Рубин (Казан) завършиха 2:2 в мач от група В на Лига Европа. Българският национал Благой Георгиев излезе титуляр за гостите и остана на терена до края на срещата. Максим Канунников откри за Рубин в 31-ата минута, а домакините успяха да изравнят чак след 27 минути игра. Гаетан Лаборде се разписа за 1:1. Диего Ролан в 63-ата минута направи обрата пълен – 2:1. Четвърт час преди края обаче Витали Устинов донесе ремито за тима от Казан – 2:2. „Жирондинците” завършиха мача с 10 души, след като Жилбер получи червен картон в 86-ата минута.

В другата среща от групата швейцарският Сион и Ливърпул завършиха миролюбиво 0:0. Мърсисайдци спечелиха първото място с 10 точки, Сион е втори с 9, а последните две позиции останаха за Рубин (6) и Бордо (4).

Група "B"
Бордо - Рубин Казан  2:2
0:1 Максим Канунников (31), 1:1 Гаетан Лаборде (58), 2:1 Ролан (63), 2:2 Витали Устинов (76)

Сион - Ливърпул 0:0