Отборите на Румъния и Босна и Херцеговина постигнаха победи с по 2:0 като гости съответно срещу Люксембург и Беларус в срещи от Група „D” на квалификациите за Евро 2012 в Полша и Украйна.

Напълно очаквано румънците спечелиха срещу Люксембург с 2:0 с две попадения на Габриел Торйе, който е наричан в родината си румънския Меси. Победата запази на Румъния четвъртото място с 11 точки, докато Люксембург остана последен с една точка.

Люксембург - Румъния 0:2
0:1 Габриел Торйе (34), 0:2 Габриел Торйе (45)

В същото време Беларус изненадващо загуби у дома от Босна и Херцеговина с 0:2. Гостите откриха резултата с гол от дузпа на Сеяд Салихович в 22-ата минута, а точка на спора сложи Медунджанин четири минути по-късно за 0:2. Успехът изкачи Босна на второ място с актив от 13 точки, докато Беларус се смъкна на трета позиция с 12 пункта.

Беларус - Босна и Херцеговина 0:2
0:1 Сеяд Салихович (22-дузпа), 0:2 Медунджанин (24)