Неочаквана загуба допуснаха Иван Иванов и съотборниците му от Партизан в сръбското първенство. В мач от 2-ия кръг на местната Супер лига "гробарите" загубиха с 1:2 гостуването си на новака Донжи (Срем) и пропуснаха да оглавят еднолично класирането.

Българският национал игра цял мач за гостите от Белград, но не успя да помогне на тима си да избегне поражението.

Домакините от Донжи (Срем) нанесоха големия си удар в разстояние само на три минути - първо полузащитникът на Партизан Горан Ловре си отбеляза автогол в 26-ата минута, а в 29-ата Огнен Дамянович удвои преднината на тима си. Резервата Саша Маркович върна един гол за "гробарите" в 78-ата минута, но до края възпитаниците на Владимир Вермезович не успяха да променят нищо на терена.

По този начин сензационно Донжи Срем оглави класирането след втория кръг с пълен актив от 6 точки. Партизан пък е на четвърто място с 3.