Троа записа надви гостуващия Сент Етиен с 2:1 и записа втора поредна победа във френската Лига 1. Домакините играха цял час с човек по-малко, след като в 34-тата минута Карим Азамум получи директен червен картон за груб фаул в центъра на терена.

Браян Пеле (41) изведе Троа напред в резултата още преди почивката, а втората част започна с натиск на гостите и Ернани (53) изравни с плътен удар с левия крак от границата на наказателното поле. Троа обаче бързо възстанови аванса си, след като в Саиф-Един Кау (57) бе точен директно от пряк свободен удар.

В 84-ата минута гостите също останаха с 10 човека, след като голмайсторът Ернани спря непозволено опасна контраатака на Троа.

След този успех Троа се изкачи на девето място с 11 точки, а Сент Етиен остава на шеста позиция с 14 точки.