Сампдория победи Верона с 3:1 в последен мач от 14-ия кръг на италианската Серия "А". По този начин тимът от Генуа се изкачи на четвърто място във временното класиране. Домакините обаче играха от 26-ата минута с човек по-малко. Защитникът им Маркес спря голова атака на гостите и беше изгонен с директен червен картон, а дузпата бе реализирана от Едер. Ветеранът Лука Тони изравни резултата в 33-ата минута, изпреварвайки двама бранители и наказвайки неразчетено излизане на вратаря Ромеро – 1:1.

"Черната перла" на Самп Стефано Окака в 57-ата минута засече с глава перфектно центриране отляво на Габиадини и простреля безпомощния страж на домакините Рафаел - 1:2. Само пет минути по-късно самият Маноло Габиадини беше изведен в чиста позиция от Едер и опъна мрежата за крайното 1:3.

Рома - Сасуоло 2:2
0:1 Симоне Дзадза (15), 0:2 Симоне Дзадза (18), 1:2 Адем Ляич (77-дузпа), 2:2 Адем Ляич (90+3)
06.12.14
21:45 ч.
Торино - Палермо 2:2
0:1 Лука Ригони (16), 1:1 Джозеф Мартинес (35), 1:2 Пауло Дибала (43), 2:2 Камил Яцек Глик (63)
07.12.14
13:30 ч.
Наполи - Емполи 2:2
0:1 Симоне Верди (19), 0:2 Даниеле Ружани (53), 1:2 Дуван Сапата (67), 2:2 Джонатан де Гузман (72)
07:12.14
16:00 ч.
Аталанта - Чезена 3:2
0:1 Грегори Дефрел (31), 0:2 Грегори Дефрел (43), 1:2 Йоан Беналуан (45+1), 2:2 Гулиелмо Стендардо (50), 3:2 Макси Моралес (52)
Парма - Лацио 1:2
1:0 Рафаеле Паладино (45), 1:1 Стефано Маури (45+3), 1:2 Фелипе Андерсон (59)
07.12.14
21:45 ч.
Интер - Удинезе 1:2
1:0 Мауро Икарди (44), 1:1 Бруно Фернандеш (60), 1:2 Сирил Теро (71)
08.12.14
20:00 ч.
Каляри - Киево 0:2
0:1 Рикардо Меджорини (4), 0:2 Алберто Палоски (9)
08.12.14
21:45 ч.
Верона - Сампдория 1:3
0:1 Едер (28-дузпа), 1:1 Лука Тони (37), 1:2 Стефано Окака (57), 1:3 Маноло Габиадини (62)