Сампдория победи Парма с 2:0 и продължава силното си представяне в Серия „А” този сезон. Генуезците бяха по-добрия тим на терена, докато домакините все по-сериозно са се засилили към Серия „А”.

Гонзало Бержесио в 54-ата минута и Роберто Сориано в 70-ата донесоха успеха на Сампдория.

В друга среща от кръга Удинезе изпусна победата срещу Каляри у дома, след като в последните секунди гостите получиха право да изпълнят дузпа и тя бе реализирана от Данило Авелар.

Каляри поведе в резултата чрез Жоао Педро в 39-ата минута, но Удинезе обърна до 2:1. Головете бяха дело на Алан в 55-ата и Сирил Теро в 56-ата. В края на мача обаче Авелар оформи крайното 2:2.

Палермо – Рома 1:1
1:0 Пауло Дибала (2), 1:1 Матиа Дестро (54)
Чезена – Торино 2:3
0:1 Херман Денис (33)0:1 Марко Бенаси (20), 0:2 Фабио Куалиарела (22), 1:2 Франко Бриенса (43), 2:2 Франко Бриенса(85), 2:3 Макси Лопес (87)
18.01.15
16:00 ч.
Киево – Фиорентина 1:2
0:1 Гонсало Родригес (35), 1:1 Серджо Пелисие (72), 1:2 Кума Бабакар (90+4)
18.01.15
16:00 ч.
Дженоа – Сасуоло 3:3
0:1 Доменико Бералди (19), 1:1 Яго Фалке (25), 1:2 Симоне Мисироли (50), 2:2 Йоанис Фетцатидис (53), 2:3 Доменико Бералди (69), 3:3 Йоанис Фетцатидис (90+2)
Парма – Сампдория 0:2
0:1 Гонсало Барседжио (54), 0:2 Роберто Сориано (70)
18.01.15
16:00 ч.
Удинезе – Каляри 2:2
0:1 Жоао Редро (39), 1:1 Алън (55), 2:1 Сирил Теро (56), 2:2 Данило Авелар (90+1)