Левски ще срещне Сант Жулия от Андора във 2-ия квалификационен кръг на Шампионската лига. Тимът от Андора отстрани в 1-ия квалификационен кръг Тре Фиори (Сан Марино) след изпълнение на дузпи.

Реваншът в Андора завърши 1:1, както и първият мач. Домакините поведоха в резултата с попадение на Морейра в 39-ата минута. През втората част всичко изглеждаше предрешено, след като футболист на гостите бе изгонен за втори жълт картон. Тре Фиори все пак стигна до изравнително попадение осем минути преди края на мача. Така се стигна до продължения, в които двата отбора не успяха да си отбележат гол.

При дузпите две грешки направиха играчите на Тре Фиори, което се оказа достатъчно, за да триумфира Сант Жулия.

Първият мач между Левски и Сант Жулия е на 15 юли на стадион „Георги Аспарухов”. Реваншът е седмица по-късно./БЛИЦ

Съперникът на Левски:

Сант Жулия (Андора)

Сант Жулия - Тре Фиори 6:5 (в редовното време и продълженията 1:1, общ резултат 7:6)
1:0 Морейра (39), 1:1 Канаредза (82)

При дузпите:
2:1 Ксинос, 2:2 Лиси, 2:2 Варела пропуска за Сант Жулия, 2:3 Андреини, 3:3 Мачадо, 3:3 Баланти пропуска за Тре Фиори, 4:3 Матамала, 4:4 Джунта, 5:4 Мехиас, 5:5 Бенедетини, 6:5 Вагнер, 6:5 Родригес пропуска за Тре Фиори

Сант Жулия: Перианес, Вагнер, Абдиан (98 - Матамала), Ксинос, Морейра (79 - Фернандо), Ромеро (77 - Мираля), Пепе, Мачадо, Настри, Мехиас, Варела

Тре Фиори: Микелети, Нардоне (75 - Вендемини), Баланти, Томбети (65 - Джунта), Мачерата, Бенедетини, Андреини, Канаредза, Лиси, Симончини, Родригес

Стадион: "Комунал", Андора
Съдия:
Сокол Яречи (Албания)
Жълти картони: Мачадо, Морейра (Сант Жулия); Симончини, Лиси, Родригес, Канаредза (Тре Фиори)
Червен картон: Симночини (Тре Фиори)