Сарагоса и Малага завършиха наравно 0:0 в мач от 4-ия кръг на Примера дивисион. Домакините спряха серията от три поредни победи на богаташите от Малага, които дадоха заявка за по-сериозно присъствие в първенството този сезон след мащабна лятна селекция. Сарагоса беше ощетени от рефера Хавиер Естрада Фернандес в 62-ата минута, когато португалският нападател Елдер Пощига изпрати топката в мрежата на Малага, но голът му бе отменен заради много спорна засада. 35-годишният холандски нападател Рууд ван Нистелрой пропусна да изведе гостите от Малага напред в резултата още в 7-ата минута. В заключителните минути на двубоя гостите опитаха натиск, който не им донесе победен гол. След равенството Малага остана на 6-о място с 10 точки, колкото има и петият Реал Мадрид. Тимът на Мануел Пелегрини не е допуснал гол от началото на сезона. Сарагоса е на 15-а позиция с 5./БЛИЦ