Домакинът и четвъртфиналист от Мондиал 2018 Русия разби гостуващия тим на Чехия с 5:1 в контрола, която се игра в Ростов.

Алексей Йонов (8) даде ранен аванс на „Сборная“ след асистенция на Газински, а нападателят на Зенит Антон Заболотни (24) удвои аванса на домакините, възползвайки се от пас на Лунев. Йонов (29-дузпа) бе точен и от бялата точка за 3:0, а наказателният удар бе даден за нарушение срещу Заболотни, като това бе и последното попадение за първата част.

След почивката всичко по-интересно се случи в заключителния четвърт час. Халфът на Славия (Прага) Томаш Соучек (74) намали на 3:1, но руснаците бързо си възстановиха преднината чрез Александър Ерохин (78) след пас на Константин Рауш, асистирал и на Дмитрий Полоз (83), който оформи крайния резултат.