Футболен мач от предпоследния кръг на елита във Венецуела бе прекратен 5 минути преди края, при резултат 15:0, след като гостите останаха със 7 души на терена.

Вече изпадналият във втора дивизия Карони пътува 25 часа за гостуването си на Атлетико Ел Вихиа с 11 млади футболисти, без нито една резерва, и без треньор. Титулярите отказали да играят заради тежката финансова криза в клуба.

Първото полувреме завърши при резултат 7:0, а през второто домакините от Атлетико Ел Вигиа добавиха още 8 гола. Един по един футболистите на Карони напускаха терена заради контузии, и накрая останаха 7 души, което принуди рефера да се смили и да свири по-рано край на мача.

15:0 е най-голямата победа в историята на венецуелския футбол, като предишните най-сериозни резултати са били 13:2 и 13:0 преди повече от 10 години.