Испанският Селта спечели турнира "ТИМ Къп", в който взеха участие и италианските Милан и Сасуоло. Мачовете бяха от по 45 минути и се играха на стадиона на Сасуоло "Мапей".

Селта събра 4 точки от победата си над домакините с 1:0 и равенството с Милан (0:0). Въпреки че загубиха от "росонерите" при изпълнението на дузпи, галисийци станаха победители благодарение на поражението на Милан с 2:3 срещу Сасуоло в последния мач.

В откриващия двубой Милан и Селта не успяха да си отбележат гол, а при дузпите се прояви Диего Лопес, който спаси първите два удара на футболисти на Селта и беше с основна заслуга за това "росонерите" да се наложат с 4:2.

Испанският тим се реваншира в следващия си мач, като надви с 1:0 домакините с попадение на Деян Дражич в 16-ата минута.
В последния двубой от надпреварата Милан поведе на Сасуоло с два гола на Мбайе Нианг.

Домакините върнаха интригата с щастливо попадение на Диего Фалчинели, след като преди това имаше рикошет при удар на Матео Политано. Именно Политано отбеляза изравнителното попадение от фаул, а победния гол за Сасуоло бе дело на Марсело Трота в последната минута.