Шотландският шампион Селтик и италианският гранд Интер завършиха 1:1 в контрола, която се игра на стадион "Селтик парк" в Глазгоу. Мачът бе част от празненствата на „детелините” по повод на 125-годишнината на клуба.

Домакините започнаха мача по-настървено и имаха повече възможности за гол. Напълно заслужено възпитаниците на Нийл Ленън поведоха в 41-ата минута, когато Крис Комънс не остави никакви шансове на словенския страж Ханданович и с удар от далечно разстояние вкара за 1:0.

След почивката „детелините” продължиха да бъдат по-активни, но на няколко пъти Ханданович се намеси решително след удари на Комънс. Точно когато всички си мислеха, че Селтик ще се поздрави с успеха, в 89-тата минута Родриго Паласио изравни за крайното 1:1.