Селтик спечели 42-ата си титла на Шотландия след като разгромиха с 6:0 Килмарнък като гост. По този начин "детелините" са недостижими на върха в класирането на Висшата лига на Шотландия. “Детелините” се нуждаеха само от точка за да си гарантират титлата, но не оставиха никакви шансове на домакините. Чарли Мългрю бе играч на мача, след като отбеляза два гола и изработи сам още две попадения. Мългрю откри резултата в 8-ата минута, а Ловенс удвои в 17-ата. Отново Мългрю в 35-ата минута направи резултата класически, а Гари Хуупър точно преди почивката направи 0:4. Крайното 0:6 гостите оформиха с два гола в последните две минути на двубоя. Първо Джо Ледли елегантно прехвърли стража на гостите за 0:5 в 88-ата минута, а след това Гари Хуупър оформи крайното 6:0 за Селтик с втория си гол в мача.

След края на двубоя футболистите на "детелините" празнуваха отличието си, обличайки тениски с надпис "Шампиони 2012: това е само началото!".