Селтик продължава да върви убедително към поредната титла в Шотландия. "Зелено-белите" днес победиха у дома Мъдъруел с 3:0. Това е десети пореден успех за бившия отбор на Стилиян Петров, който е на върха с 57 точки. Селтик има 18 победи и 3 равенства до момента и е на 13 точки пред втория Абърдийн, който освен всичко е и с два мача повече от лидера.

Крис Комънс отбеляза два гола за днешния успех на Селтик, с които увеличи сметката си от началото на сезона на 12. Роденият на 30 август 1983 година нападател се разписа за 1:0 още в 5-ата минута, след това вкара и дузпа за 2:0 в 39-ата. Макманъс оформи крайното 3:0 отново от бялата точка в 68-ата минута. Селтик завърши двубоя в намален състав след директен червен картон на Антъни Стоукс в 80-ата минута.

Сейнт Джонстън - Хартс 3:3

Класиране: 1.Селтик 57 точки (2 мача по-малко), 2.Абърдийн 44 точки, 3.Мъдъруел 43, 4.Инвърнес 37, 5.Дънди Юнайтед 34 и други.