Сент Етиен победи Аячо с 4:2 в отложен мач от 33-ия кръг на Лига 1. Само преди дни "зелените" спечелиха Купата на лигата, което бе първи трофей във Франция от 32 години насам. Сент Етиен се върна на четвърто място в класирането, изпреварвайки Лил с една точка. Румънският ветеран Адриан Муту изненадващо откри резултата за гостите след четвърт час игра.

Домакините обаче се вдигнаха на щурм и изравниха чрез голямата си звезда Пиер-Емерик Обамеянг в 23-ата минута. Матийо Бодмер се разписа за 2:1 веднага след почивката, а секунди по-късно Рено Кояд направи преднината на домакините комфортна - 3:1. Муту намали в 76-ата минута от дузпа, но последната дума имаше Обамеянг, който вкара втория си гол в мача и фиксира крайното 4:2.