Сент Етиен и гостуващият Рен завършиха 1:1 в мач от 34-ия кръг на френската Лига 1.

Срещата трябваше да се играе без публика, но въпреки това бе прекъсната за кратък период, след като стотици ултраси нахлуха на стадиона. Феновете бяха получили забрана да посетят двубоя заради проблемите, които създадоха в мач срещу Олимпик (Лион), когато служител на Сент Етиен бе ранен от ракети, хвърлени от трибуните. Срещата започна без феновете, в един момент от първото полувреме голяма група привърженици премина през охраната и се настаниха на трибуните. Съдията Руди Буке прекъсна мача, но след 15 минути феновете напуснаха и срещата продължи.

Словенецът Роберт Берич (40) изведе домакините напред в резултата след пас на Хамума, а Мексер (45) донесе точката за гостите след асистенция на Йоан Гуркуф.

След ремито Сент Етиен е седми с 46 точки, а Рен е девети с 44 точки.