Нанси загуби у дома от Сент Етиен с класическото 0:3 в среща от 26-ия кръг на френската Лига 1.

Резултатът бе открит в 16-ата минута, когато Брандао бе най-добре пласиран в наказателното поле и даде преднина на Сент Етиен за 0:1. Малко преди почивката в 40-ата минута Пиер-Емерик Обамеянг удвои с техничен удар. След почивката двата отбора останаха с по десет души на терена, тъй като в 64-ата минута Фабиен Лемоан от гостите и в 78-ата минута младият Флоран Зит от домакините получиха червени картони. 89-ата минута пък Обамеянг оформи крайното 0:3.

След победата си „зелените” остават пети във временното класиране с 44 точки, но на две от третия Марсилия и на седем от лидера ПСЖ. Нанси е на последната 20-а позиция с 18 пункта и 6 от спасителния бряг.