Бразилия отпадна от Световно първенство за жени след 0:0 срещу Ямайка. Равенството беше достатъчно за карибската страна да се класира за елиминационната фаза, докато "селесао" напуска груповата фаза на Мондиал за първи път от 1995 г.

В другия мач от група F, Франция и Панама си спретнаха истинско голово шоу, като двубоят приключи 6:3 за французойките. С хеттрик се отчете Кадидиату Диани. Победата позволи на Франция да спечели групата.

Днешният ден ни предложи още една изненада, след като Южна Африка записа драматичен успех над Италия с 3:2. Темби Кгатлана донесе победата на африканките в 92-ата минута и изхвърли Италия от турнира.

Група G беше спечелена от Швеция, като скандинавките записаха три победи в груповата фаза. Днес те надвиха Аржентина с 2:0 след две попадения през втората част.