Северна Ирландия наказа грешките на Люксембург и го победи с 2:0. Двубоят има отношение към родния национален тим, който е в една група в Лигата на нациите с двете селекции и Беларус. Родните национали и "белите" криле направиха 0:0, което им отрежда по 1 точка. Северна Ирландия прибра 3 пункта след успеха над Люксембург.

Северноирландците започнаха мача с „Великото херцогство“ по-настъпателно и още до средата на първото полувреме водеха с 2:0.

Бившият играч на Манчестър Юнайтед – Пади Макнеър, изведе островитяните напред в 11-ата минута. Шест минути по-късно Даниел Балард покачи преднината на Северна Ирландия – 2:0.

До края на срещата люксембургските национали не успяха да се върнат в мача, въпреки че имаха своите шансове.

Едно от последните летни попълнения на ЦСКА – Мика Пинто, изигра 45 минути за Люксембург. На почивката Пинто замени бившия играч на „червените“ Енес Махмутович.

След три дни Северна Ирландия гостува на България в Пловдив, а Люксембург приема Беларус.