Израел и Северна Македония завършиха 1:1 в мача си от група G на квалификациите за Евро 2020.

След нулево първо полувреме домакините поведоха в 55-ата минута, когато Соломон подаде успоредно на голлинията и Еран Захави отблизо засече във вратата за 1:0.

Македонците успяха сравнително бързо да изравнят, след като 64-ата минута Алоски центрира от фаул и Ариян Адеми с глава вкара за 1:1. До края на мача нямаше други попадения, въпреки че домакините бяха по-активни в търсенето на успеха.

След равенството Израел остава на втора позиция в групата с 8 точки. Северна Македония пък се изкачи до четвърто място с 5 точки.

Другите срещи от тази група са в петък вечер от 21:45 часа българско време, когато Словения посреща Полша в Любляна, а Австрия приема Латвия, чийто тим е воден от бившия треньор на Левски Славиша Стоянович.