Тимът на Северна Македония постигна крупна победа при гостуването си на Армения в предпоследен квалификационен двубой по пътя за Мондиала в Катар през 2022 в група J.  Момчетата на Благоя Милевски вкараха 5 безответни гола във вратата на съперника и продължават да мечтаят за големия форум. С хеттрик блесна Енис Барди.

Головото шоу стартира в 22-ата минута, а автор на първото попадение беше Александър Трайковски. До почивката резултатът стана 2:0 за Северна Македония, точен беше Енис Барди, който реализира първия си гол в мача.

През втората част отново Барди от дузпа направи резултата класически, а до края на мача отново той и Ристовски оформиха и крайното 5:0.

В класирането тимът на Благоя Милевски е на второто място с актив от 15 точки, но има и мач повече от третия в подреждането тим на Румъния, който има 13. По-късно тази вечер румънците приемат Исландия. Лидер в групата е Германия с 21 точки.