Носителят на трофея в Лига Европа - Севиля, доказа, че иска титлата за трети пореден път. На "Рамон Санчес Писхуан" домакините разпиляха норвежкия Мьолде с 3:0 и обезсмислиха реванша на 25 февруари.

Севиля господстваше през първата част, а Фернандо Йоренте материализира предимството с гол в 35-ата минута. Той се възползва от асистенция на Витоло с левия крак, за да оплете кълбото в мрежата - 1:0. До края на първата част той нацели и греда след удар с глава.

Йоретне вкара втория си гол в 49-ата минута, след като получи пас от Коке и от малкото наказателно поле остави безпомощен вратаря на гостите.

Нова греда за Севиля нацепи Коке, а в 70-ата минута Кевин Гамеро се възползва от грешка на вратаря и направи 3:0.

Резултати и програма в Лига Европа - ТУК !!!