Севилия и Леванте направиха скучно реми 0:0 в предпоследния мач от 10-ия кръг на испанската Примера Дивисион.

Срещата на „Рамон Санчес Писхуан” ще се запомни с множеството единоборства и липса на голови положения пред двете врати. Андалусци владееха повече топката, но гостите от Валенсия се отбраняваха повече от добре. В 23-ата минута Хуанфран загуби съзнание за кратко, следа като главата му се оказа на пътя на топката. В края на първото полувреме пък скулата на Фернандо Наваро бе разбита и дълго време му се оказваше медицинска помощ край терена.

След почивката картината на терена не се промени, като и двата тима внимаваха повече да не допуснат гол, отколкото да отбележат такъв. Домакините опитваха далечни, но безопасни удари, а гостите рядко стигаха до изстрели към вратата на Палоп.

С това равенство Севиля се изкачи на седмо място с 15 точки, а Леванте е на пета позиция със 17 пункта.

ИСПАНИЯ
ПРИМЕРА ДИВИСИОН, 10 КРЪГ
03.11.12
17:00 ч.
Малага – Райо Валекано 1:2
0:1 Пити (11), 1:1 Демикелис (49), 1:2 Пити (61)
03.11.12
19:00 ч.
Барселона – Селта 3:1
1:0 Адриано (21), 1:1 Марио Бермехо (26), 2:1 Давид Вия (27), 3:1 Жорди Алба (61)
03.11.12
21:00 ч.
Реал (Мадрид) – Сарагоса 4:0
1:0 Игуаин (23), 2:0 Ди Мария (25), 3:0 Есиен (89), 4:0 Модрич (90)
03.11.12
23:00 ч.
Валенсия – Атлетико (Мадрид) 2:0
1:0 Солдадо (20), 2:0 Нелсон Валдес (90)
Гранада – Атлетик (Билбао) 1:2
0:1 Ариц Адуриц (12-дузпа), 0:2 Ариц Адуриц (27), 1:2 Юсеф Ел Араби (53)
Баланс: 12 мача, 3 победи за Хетафе, 6 равенства, 3 победи за Бетис

Заб.: Посочените баланси са само за мачовете между отборите в Примера дивисион.

ПРОГРАМА И КЛАСИРАНЕ – ТУК

Проследете развитието на футболните мачове и случващото се в другите спортове на лайвскора на БЛИЦ - ТУК