Севиля победи Гранада с 3:0 в последен мач от 21-ия кръг в Примера дивисион. Домакините бяха пълни господари на терена и можеха да се поздравят с още по-солиден успех. С гол на 19-годишния французин Годфри Кондогбия в 32-ата минута севилци поведоха в резултата. Това беше първо попадение за младока от началото на сезона. В 71-ата след асистенция на Ракитич се разписа и Алваро Негредо. Третото попадение бе дело на чилиеца Гари Медел четвърт час преди края на мача.

Леванте – Валядолид 2:1
0:1 Бараха (8), 1:1 Баркеро (44), 2:1 Антонио Рукавина (90-авт.)
26.01.13
21:00 ч.
Сарагоса – Еспаньол 0:0
26.01.13
23:00 ч.
Депортиво (Ла Коруня) – Валенсия 2:3
0:1 Жонас (1), 1:1 Рики (32), 2:1 Рики (45), 2:2 Валдес (63), 2:3 Коста (90)
27.01.13
13:00 ч.
Реал (Мадрид) – Хетафе 4:0
1:0 Рамос (53), 2:0 Роналдо (62), 3:0 Роналдо (65), 4:0 Роналдо (72)
27.01.13
18:00 ч.
Райо Валекано – Бетис 3:0
1:0 Пити (4-дузпа), 2:0 Андрия Делибашич (64), 3:0 Хосе Карлос (83)
27.01.13
20:00 ч.
Барселона – Осасуна 5:1
1:0 Лионел Меси (11), 1:1 Раул Седрик Лое (24), 2:1 Лионел Меси (28-дузпа), 3:1 Педро (40), 4:1 Лионел Меси (56), 5:1 Лионел Меси (58)
27.01.13
22:00 ч.
Майорка – Малага 2:3
0:1 Хавиер Савиола (10), 0:2 Иско (16), 1:2 Виктор (26), 1:3 Начо Монреал (62), 2:3 Джовани дос Сантос (71)

27.01.13
22:00 ч.
Атлетик (Билбао) – Атлетико (Мадрид) 3:0
1:0 Мигел Сан Хосе (50), 2:0 Мигел Сусаета (76), 3:0 Де Маркос (84)

28.01.13
22:30 ч.
Севиля – Гранада 3:0
1:0 Годфри Кондогбия (32), 2:0 Алваро Негредо (71), 3:0 Гари Медел (75)

ПРОГРАМА И КЛАСИРАНЕ – ТУК

Проследете развитието на футболните мачове и случващото се в другите спортове на лайвскора на БЛИЦ