С гол в третата минута на продължението Динамо (Самарканд) измъкна равенството 2:2 от Петър Денчев и съотборниците му в Навбахор. Мачът от 26-ия кръг на първенството на Узбекистан бе последен за сезона.

Българският вратар игра на познатото си високо ниво, но трябваше да се случи чудо, за да може да попречи на Илдар Маматказин да изравни. Всички голове паднаха след почивката. Още в самото начало на второто полувреме домакините получиха дузпа, от която Шахбоз Еркинов откри резултата.

Много след това обаче статуковото бе възстановено. Комил Шарофутдинов бе точен за 1:1 в 58-ата минута. Навбахор отново излезе напред четвърт час преди края на редовното време благодарение на Мансурьон Саидов. Гостите настояваха до последно да не загубят и успяха с попадението на Маматказин секунди преди съдийския сигнал за край на срещата.

С ремито Навбахор завърши на седмо място сезона, на само точка зад шестия Олмалик. Динамо е с две по-малко на 10-ата позиция.