Зрелищният хикс 4:4 между Борусия (Дортмунд) и Шалке 04 със сигурност остави без дъх милиони фенове на футбола от целия свят. "Жълто-черните" водеха с 4:0 до почивката, но след нея допуснаха четири попадения и така изпуснаха победата.

Подвигът на тима от Гелзенкирхен ни накара да си припомни онзи, който Нюкасъл сътвори на 5 февруари 2011 година, когато домакинстваше на Арсенал. Тогава, в мач от Висшата лига, "артилеристите" водеха с 4:0 до 68-ата минута, но допуснаха изравняване.

В герой за "свраките" в онзи февруарски ден се превърна починалият по-рано тази година Шейк Тиоте. Останалите попадения за Нюкасъл пък бяха дело на Джоуи Бартънт (68 д, 83 д) и Леон Бест (75). За Арсенал голмайсторите пък бяха Уолкът (1), Джуру (3) и Ван Перси (10; 26).