ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Първата половина от четвъртфиналистите в Шампионската лига ще бъде оформена след изиграването на днешните осминафинални реванш. Манчестър Сити приема ФК Копенхаген, докато Реал (Мадрид) е домакин на РазенБалшпорт (Лайпциг).

„Белият балет“ ще опита да вземе реванш пред своите фенове за равенството 2:2 срещу Валенсия като гост в мач от Примера дивисион. Двубоят завърши с огромен скандал, след като съдията Хесус Хил Мансано свири край на срещата секунди преди Джуд Белингам да вкара победен гол. Реал (Мадрид) има минимален аванс пред РазенБалшпорт (Лайпциг) след първия мач и всяка една грешка на „Сантяго Бернабеу“ може да е фатална.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Манчестър Сити може да се счита за почти сигурен четвъртфиналист, след като спечели с 3:1 като гост първия двубой срещу ФК Копехаген. Тимът на Пеп Гуардиола е в изключително силна серия - 19 поредни мача без загуба (17 победи и две равенства). ФК Копенхаген не е толкова постоянен в изявите си и в последните си осем срещи допусна четири поражения.