Джеймс Елис е напуснал Арсенал, където в последната една година бе технически директор. Новината обяви самият той с пост в социалните мрежи.

Елис бе на “Емиратс” почти пет години, след като се присъедини от друг лондонски тим, Фулъм, където бе главен скаут. Първоначално той пристигна при “артилеристите” именно в тази си роля, но после се издигна в йерархията.

Сега обаче изненадващо Елис си тръгна от лидера във временното класиране на Висшата лига.