Рейнджърс записа първата си победа за сезона и първа под ръководството на Али Маккоист, след като в мач от втория кръг на шотландската Висша лига записа успех с 2:0 над Сейнт Джънстън като гост.

Килиан Шеридън, който играе за домакините под наем от ЦСКА, игра 60 минути и бе заменен от Финиган. В началото на мача Сейнт Джонстън пропиля чисти положения за гол чрез Калъм Дейвидсън и Мъри Дейвидсън.

Вратарят на домакините Петер Енкелман направи няколко добри спасявания, преди да получи гол в 31-ата митнута. Стивън Нейсмит се разписа с глова. Пет минути след почивката Нейсмит се отчете с асистенция и за попадението на Никица Йелавич.

Успехът освободи част от напрежението върху Маккоист, който стартира трудно сезона. Преди седмица Рейнджърс записа домакинско равенство с Хартс, а в средата на седмицата загуби от Малмьо в мач от Шампионската лига./БЛИЦ