Хъл Сити записа шеста поредна загуба във Висшата лига, след като в мач от 10 кръг допусна гол в края за поражението с 0:1 като гост на Уотфорд.

Двубоят вървеше към равенство, когато при центриране на Дарил Янмаат в 82-ата капитанът на „тигрите“ Майкъл Доусън си вкара автогол.

„Стършелите“ доминираха в мача, но нямаха шанс, след като ударите на Юнес Кабул и Роберто Перейра през първата част се отбиха от гредите.

Хъл Сити е на 18-о място без победа във Висшата лига от 20 август насам, докато Уотфорд излезе на осмо място.

Мидълзбро записа първа победа за последните си осем мача в първенството, след като се наложи с 2:0 като домакин на Борнемут. Гастон Рамирес вкара красив гол след солова акция в 39-ата минута, а Стюърт Даунинг удвои в 56-ата.

„Черешките“ завършиха мача с човек по-малко, след като в 79-ата минута Сърман получи контузия, а треньорът на гостите Еди Хау беше извършил и трите смени.

Така Мидълзбро събра актив от 10 точки и вече е на 14-а позиция в класирането. Борнемут е десети с 12 точки.