Опитай късмета си с БЛИЦ ГЕЙМ!

Лошите новини в националния отбор на Англия валят една след друга. След отпадането на Гарет Бари и Франк Лампард стана ясно, че и Гари Кейхил няма да участва на Евро 2012.

Защитникът на Челси е с двойно счупване на челюстта. Травмата той получи в контролата с Белгия вчера, която "Трите лъва" спечелиха с минималното 1:0 след гол на Дани Уелбек. През първото полувреме Кейхил беше избутан от Дрийс Мертенс срещу връхлитащия Джо Харт. Сблъсъкът между бранителя и вратаря беше неизбежен и около 5 минути лекарският щаб му оказваше първа помощ.

Както е известно, първо Гарет Бари отпадна за Европейското заради разтежение. Същото нещастие сполетя и друг ключов състезател за Англия - Франк Лампард. 33-годишният халф на Челси страда от сходен проблем като на Бари.

Заради контузията на Гари Кейхил "на пожар" в състава е повикан Мартин Кели от Ливърпул.

Първият мач на Англия на първенството на Полша и Украйна е на 11 юни - срещу Франция. В групата на "Трите лъва" и "петлите" са още украинците и Швеция.