Георги Миланов влезе като резерва за ЦСКА Москва, който загуби изненадващо с 0:1 срещу Арсенал Тула в първи мач от 15-ия кръг на руското първенство. "Армейците" останаха на четири точки от лидерите Локомотив Москва и Зенит Санкт Петербург, които играят в неделя в директен сблъсък за първото място в Премиер лигата. За Арсенал Тула резерва остана Михаил Александров.

ЦСКА остана с човек по-малко в 54-ата минута заради грубо нарушение на Константин Кучаев срещу Сергей Ткачов. Горан Чаушич изведе домакините напред в 79-ата минута, а Георги Миланов се появи в игра в 83-ата на мястото на ветерана Сергей Игнашевич. Българинът обаче не помогна за изравняване, след като се отчете само с едно центриране, което беше уловено от вратаря на домакините Владимир Габулов.

ЦСКА записа втори пореден мач без успех, след като в предишния кръг направи равенство 0:0 срещу Зенит.