Сент Етиен победи гостуващия Анже с 4:3 в драматичен сблъсък от 12-ия кръг на френската Лига 1.

Павлович (24) даде преднина на гостите, но Диони (26) изравни след пас на Перен, а Дебюши (45+1) направи обрата пълен след подаване на Колоджейчак. В последните секунди на първата част Таит (45+4) изравни, а през втората част Бахокен (71) направи обрат в полза на Анже.

В 73-ата минута Манку си вкара автогол, а в самия край Хамума (89) донесе трите точки за домакините, възползвайки се от асистения на Кабея.

След петия си успех за сезона Сент Етиен е пети с 20 точки. Анже е 15-и с 12 точки.

По-рано през деня Нант смачка гостуващия Гинган с 5:0 и го остави на последната позиция със 7 точки. „Канарчетата“ са десети с 15 точки.