Националът Илиян Мицански записа поредния си силен при равенството 1:1 на Инголщад срещу Мюнхен 1860 в мач от 24-ия кръг на Втора Бундеслига.

Нападателят хвърли много сили изнесен сам в предни позиции, но шансът не бе пред него да се разпише. Той остана на терена до 60-ата минута, когато треньорът реши да освежи нападението с включването на Мориц Хартман. Иначе домакините поведоха в 27-ата след попадение на хърватина Марин Томасов.

Гостите изравниха на "Алианц Арена" десетина минути преди края. Точен беше Кристиан Айгнер, който засече около дузпата остро подаване.

В класирането Инголщад остава на 11-о място с 32 точки. "Лъвовете" пък вече са с две повече и заемат 7-ата позиция. Интересното е, че разликата между Инголщад и четвъртия Кьолн е само пет точки.