Талантливият български нападател Георг Илиев изигра впечатляващ мач в Англия. Синът на Георги Илиев-Майкъла изригна с хеттрик за Болтън срещу Тотнъм, като успя да реализира трите гола само в рамките на 5 минути. Мачът беше от първенството за младежи до 21 години в Англия.

Само преди около месец Георг Илиев си спечели първи професионален договор с първия отбор на Болтън, но сега трупа опит при младежката формация.

Тотнъм поведе с 2:0 до почивката, но след това Болтън сътвори страхотен обрат, и след като се появи от резервната скамейка, българският нападател наниза три гола. В 75-ата минута Георг Илиев направи 3:2 за тима си, а другите си попадения в мрежата на "шпорите" добави в 78-ата и 80-та минути.

След победата Болтън е на 8-ото място в класирането с 21 точки, а на върха при младежите е Фулъм с 31 точки.