Българският нападател Георги Илиев отново се разписа за Болтън. Синът на Майкъла се представи силно, но тимът загуби с 2:3 гостуването на Уулвърлхемптън. “Вълците” поведоха на бързо с два гола през първата част на Антъни Форед и Еузебио Банкеси. Малко след подновяването на играта обаче Илиев върна тима си в играта. Младокът овладя топката, пробяга няколко метра и пусна технично топката покрай вратаря на домакините.

Брадли Рийд обаче направи 3:1 съвсем скоро след удар отблизо. Зак Клъф даде някаква надежда на Болтън с гол 13 минути преди края на редовното време, но Жорко пропусна отличен шанс с глава в последните секунди да направи 3:3. Уондърърс са на 15-о място в класирането на младежката лига.

Неотдавна талантът се прояви с хеттрик срещу Тотнъм. Илиев е сред надеждите на българския футбол и е сериозна кандидатура за младежкия национален отбор. В момента той е юношески национал до 19 години.

Георг подписа и първия си професионален договор с Болтън през януари. Контрактът е до юни 2015.