Шампионът на Гърция Панатинайкос се добра до равенството 2:2 като гост на Кавала в мач от 3 кръг на Суперлигата. И двата гола за ПАО бяха реализирани от Джибрил Сисе.

Французинът даде аванс на “детелините” на 12-ата минута, но тимът на бившия треньор на Локо (София) Драгомир Окука успя да обърне до почивката с голове на Дугао и Жан-Клод Даршевил. Сисе донесе точката на гостите 12 минути преди края.

В другите съботни мачове Ираклис победи Лариса с 1:0 и излезе начело на класирането. Ерготелис също записа успех с 1:0 над Ксанти./БЛИЦ

ГЪРЦИЯ, СУПЕРЛИГА, 3 КРЪГ
От 18 септември (събота)
Ираклис – Лариса 1:0
Ерготелис – Ксанти 1:0
Кавала – Панатинайкос 2:2

Предстоящи
На 19 септември (неделя): Керкира – Атромитос, Паниониос – Арис, Пансерайкос – Олимпиакос, ПАОК – Олимпиакос (Волос), АЕК – Астерас Триполис

КЛАСИРАНЕ: 1.ИРАКЛИС 7, 2.Ерготелис 6, 3.Панатинайкос 5, 4.ПАОК 4, 5.Астерас Триполис 4 и др.