Манчестър Сити се прицели в тройката, след като обърна Уест Бромич и победи с 2:1 у дома в среща от 32-ия кръг на Висшата лига. По този начин "гражданите" намалиха аванса на Арсенал в битката за бронза само на 2 точки.

Гостите поведоха още в 6-ата минута, когато Стивън Сесеньон от границите на наказателното поле препарира "сините".

Сити изравни в 19-ата минута, когато Серхио Агуеро реализира от дузпа.

Самир Насри отбеляза завръщането си в игра след седем месеца отсъствие с победен гол в 66-ата минута. Тогава "гражданите" организираха добра атака отдясно. Първо Хесус Навас комбинира със Серхио Агуеро, който стреля, но ударът му бе блокиран. Топката се върна в аржентинеца, който пусна към Насри. От непосредствена близост французинът оформи крайното 2:1.

Манчестър Сити е четвърти в класирането с 55 точки. Уест Бромич е тринайсти с 40.

Резултати, програма и класиране в Англия - ТУК !!!