Лют скандал се разрази на мача от сръбското първенство между Нови Пазар (Белград) и Партизан – 0:0. Двубоят от 25-тия кръг беше прекъсван на два пъти заради феновете на домакините, които бяха около 4000. Домакините се борят за оставане в елита, а гостите с Иван Иванов в състава водят битка за титлата с Цървена звезда. В 26-та минута местната публика, недоволна от решение на главния съдия Груич, започна да хвърля седалки и други предмети по терена. Мачът бе прекъснат за около четири минути, след което главният съдия Груич поднови играта. Веднага след това страничният съдия Джурджевич бе ударен в окото със слънчеви очила, хвърлени от трибуните, и мачът отново бе прекратен, този път за около три минути. В края на полувремето част от местната публика напусна стадиона, недоволна от ръководството на клуба от Нови Пазар. Иван Иванов игра цял мач и за щастие се размина с инциденти.

След равенството Партизан продължава да води с 58 точки, но Цървена звезда вече е с 56, след като победи у дома Дони Срем с 1:0. На трето място е Войводина (Нови Сад) с 49 точки./БЛИЦ