Мартин Уудфорд вкара късен гол и прати Скънторп обратно в Чемпиъншип, след като тимът му се наложи с 3:2 над Милуол във финалния плейоф на “Уембли”. Така “стоманените” се върнаха във втора дивизия след само един сезон в Лига 1.

Уудфорд се разписа 5 минути преди края на мача, когато прати топката под вратаря на Милуол Дейвид Форд. Така той донесе победата на тима си в мач игран при невероятна жега и преминал през обрати.

Мат Спароу даде аванс на тима воден от Найджъл Адкинс още в шестата минута, преди Гари Аликзандър да вкара два гола за Милуол в рамките на 2 минути между 37-ата и 39-ата минута. Първото попадение на Аликзандър дойде след невероятен далечен удар.

Спароу изравни в 70-ата минута, а в 85-ата Уудфорд донесе победата на Скънторп. При резултат 2:2 Аликзандър направи невероятен пропуск с глава и не успя да запише хеттрик./БЛИЦ