Българският национал Чавдар Янков бе титуляр за Ростов при загубата като гост с 0:2 от ЦСКА (Москва). Срещата бе от 23-ия кръг в руската Висша лига.

Янков записа цял мач при гостуването на "Арена Химки", но не успя да направи нищо запомнящо се.

И двете попадения в срещата паднаха през първото полувреме, като бяха дело на звездата на ЦСКА Вагнер Лав, който се разписа в 36-ата и 44-ата от дузпа.

За Янков това бе четвърто участие в шампионатен двубой за Ростов. Както е известно, юношата на Славия е под наем в руския тим от украинския Металург (Донецк).

След загубата Ростов остана на 6-ото място с 33 точки. ЦСКА (Москва) е трети с 45, а лидерът Зенит има 50 точки. /БЛИЦ

Сатурн - Локомотив (Москва), Анжи - Спартак (Москва), Спартак (Налчик) - Зенит,

КЛАСИРАНЕ: 1.ЗЕНИТ 50, 2.Рубин 47, 3.ЦСКА (Москва) 45, 4.Спартак (Налчик) 36, 5.Спартак (Москва) 33, 6.Ростов 33 и др.