Симеон Славчев бе титуляр за Аполон (Лимасол) при драматичната загуба на тима с 2:3 от Антотрозис в мач от 20-ия кръг на Първа дивизия в Кипър. Българският национал игра за гостите до 79-ата минута, когато бе заменен Макридис

С гол на Алекс да Силва в 14-ата минута Аполон излезе напред в резултата. В 58-ата минута Маркус Холгерсон от тима на Анортозис си вкара автогол за 2:0 за Аполон. Холгерсон се реваншира, като вкара за 2:1 в 67-ата минута, а в 75-ата минута Константинос Лаифис направи резултата 2:2.
В 90-ата минута Пеле от дузпа донесе успеха на тима на Анортозис.

Двата тима завършиха мача с по десет души. Габриел Моура от Анотрозис бе отстранен от игра в 51-ата минута, а в 90-ата минута червен картон получи и Естебан Сачети от тима на Аполон.

Анортозис е лидер във временното класиране с актив 45 точки. Аполон е 4-ти с 37.