Бившият американски национал Лендън Донован се завърна на терена, а Джовани дос Сантос поведе Лос Анджелис Галакси за успеха с 4:2 над Орландо Сити.

34-годишният Донован, истинска легенда на футбола в САЩ, се появи в игра 643 дни след последния си мач и обявяването на край на кариерата. Бившият национал влезе на мястото на Раул Мендиола в 83-ата минута.

Кевин Молинаро даде аванс на гостите от Орландо в 20-ата минута, но Дос Сантос изравни четвърт час по-късно след центриране на Емануел Боатенг. В 38-ата минута Алан Гордън изведе домакините напред след асистенция на Йеле ван Дам.

Гол на Джовани дос Сантос от дузпа точно преди почивката даде по-голяма сигурност на ЛА Галакси, а в 70-ата минута мексиканецът асистира за попадението на Роби Кийн. Брек Шей върна един гол за Орландо Сити в добавеното време.

С този успех Лос Анджелис Галакси излезе на второ място в класирането на Западната Конференция на МЛС, а Орландо Сити е шести на Изток.