Две седмици след тежкото поражение от Лудогорец с 1:5 ЦСКА (Москва) бе  разбит у дома от Ивелин Попов и съотборниците му от Ростов. "Армейците" отстъпиха с 1:3 и сложиха край на серията от пет поредни победи в шампионата.

Цял мач за Ростов изигра българският национал Ивелин Попов, а с тези три точки тимът му излезе начело на класирането. Хорен Байрамян наниза две попадения преди почивката, а през второто полувреме се отличи и с асистенция към узбекистанеца Елдор Шумородов.

Едва в последната минута на продължението Никола Влашич оформи крайното 1:3 от дузпа, но това беше всичко и не се стигна до обрат.

След тази развръзка Ростов е на върха с 26 точки, с колкото са още Локомотив Москва и Зенит. ЦСКА е на четвъртото място с 25 точки.