Торино се завърна в Серия “А” след 3 години изгнание в Серия “Б”. Тимът победи с 2:0 Модена в среща от 41-ия кръг, като този резултат им осигури промоция и те няма как да бъдат застигнати от Верона и Сасуоло, които са трети и четвърти. До края на първенството остава един кръг.

Намди Одуамади и Джузепе де Фойдис вкараха двата гола за биковете, по един във всяко полувреме.

В последния кръг ще се реши кой измежду Торино и Пескара ще спечели първото място в Серия “Б”. Първите два отбора в крайното класиране влизат в Серия А, а тези между 3-о и 6-о място играят плейофи за промоция. Торинци водят с две точки, а в последния кръг гостуват на изпадналия Албинолефе.

Губио и Албинолефе със сигурност изпадат в третото ниво на италианския футбол, а третия изпадащ ще е или Ночерина или Виченца.