ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Флуминензе е новият носител на Рекопа Судамерикана, която е еквивалент на Суперкупата на Европа. За трофея спорят носителите на Копа Либертадорес и Копа Судамерикана.

Легендарният бразилски клуб победи еквадорския ЛДУ Кито с 2:0 в реванша на "Маракана", заличавайки загубата си с 0:1 преди това в първия финал.

В герой на вечерта се превърна колумбиецът Йон Ариас, вкарал и двата гола. Той първо се разписа в 76-ата минута, а в 90-ата заби решителното попадение от дузпа.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

За гостите като резерва се появи в края игралият доскоро в ЦСКА Майкъл Естрада.

Флу остана с човек по-малко след първия гол, когато нападателят Джон Кенеди беше изгонен.

40-годишният ветеран Фелипе Мело започна титуляр за Флуминензе. Той обаче игра само през първото полувреме.

След последния съдийски сигнал претъпканият до дупка легендарен стадион изригна от радост. В същото време еквадорските футболисти, сред които и Естрада, си тръгнаха с насълзени очи.