Фен на Фенербахче почина от радост след голямото дерби на Турция с Галатасарай. „Фенерите“ осъществиха знаменит обрат на стадиона на своя съперник, след като губеха с 0:1. Бившият ас на Арсенал Месут Йозил обаче изравни през първата част, а в 94-ата минута португалецът Мигел Креспо с диагонален шут донесе трите точки. Малко преди това гостите бяха останали с човек по-малко заради червен картон, но въпреки това измъкнаха победата.

Winbet - победата е емоция! (18+)

60-годишният Ахмед Уйсал е гледал мача в кафене, което държи племенникът му Еркан Уйсал в Аласехир - градче на стотина километра от Измир.

Той не е понесъл радостта от втория гол и се е строполил на земята, като по-късно е починал в болница, въпреки намесата на лекарския екип.

"Когато Фенербахче, който чичо толкова обичаше, вкара гол в последните секунди, той се строполи на земята. Не издържа на тази емоция", разказа племенникът му.