Съотборникът на Димитър Бербатов в Манчестър Юнайтед Джони Еванс получи контузия по време на снощната контрола на Северна Ирландия със Сърбия, загубена с 0:1. Победното попадение за сърбите реализира Данко Лазович, който пък играе заедно със Станислав Манолев в ПСВ Айндховен.

Еванс бе титуляр за домакините, но игра само през първото полувреме и не се появи на терена за началото на второто, тъй като малко преди почивката е получи разтежение в прасеца.

Така проблемите в защита пред Сър Алекс Фъргюсън се увеличават, след като от травма се възстановява и Рио Фърдинанд. Неманя Видич също бе контузен, но вчера записа 45 минути за Сърбия в контролата срещу Северна Ирландия.

На 21 ноември на Манчестър Юнайтед предстои домакинство на Евертън от Висшата лига. /БЛИЦ